Kaj se dogaja?
So že tako hudi časi?
Neznani storilec na železniško progo v predoru v Šmartnem ob Paki nastavil več železniških pragov in težke predmete ter jih postavil čez progo.
Po poročanju policistov PU Celje, so danes, nekaj čez 5. uro zjutraj bili obveščeni, da je v železniškem predoru v Šmartnem ob Paki, potniški vlak, na katerem je bilo več potnikov, navozil na železniške pragove, ki ji jih je neznani storilec nastavil na železniško progo. Nekaj pragov se je zagozdilo pod vlak, ki je obstal v predoru. Po prvih podatkih ni bil v dogodku nihče poškodovan. To je sicer ura in proga ter čas ko se večina odpravlja v službo v Gorenje ali v Premogovnik.
Za kaj se je šlo tukaj, za mladostniško in nezrelo objestnost ali morda celo za sabotažo s terorističnim ozadjem? Početje in neumnost ki dela ogromno škodo.
Ko bo kaj več znanega bo tudi naprej posredovano javnosti.
Vir: puc&vtc
foto: sta
Mar 27, 2025