Barea in Williams vprašljiva za drugo tekmo proti Oklahomi

Dallas v drugo tekmo brez poškodovanih JJ Bareae in Derona Williamsa...

Objavljeno Apr 18, 2016
Barea WilliamsMoštvo Dallas Mavericks bo po visokem porazu na prvi tekmi končnice, ki jo je proti Oklahomi izgubilo s 70:108, na drugi po vsej verjetnosti nastopilo brez prvih dveh organizatorjev igre JJ Bareae in Derona Williamsa, ki se ubadata s poškodbami. Barea naj bi tekmo izpustil zaradi natrgane mišice v dimljah, zaradi katere je že izpustil dve od zadnjih treh tekem rednega dela sezone. Portoričan si je mišico ponovno poškodoval med enim od polaganj v drugi četrtini, po katerem ni več stopil na parket. V nekaj več kot 16 minutah je sicer dosegel le 2 točki ob metu iz igre 1/6. V primeru Williamsa pa naj bi šlo za ponovitev oblike hernije, zaradi katere je v rednem delu izpustil 8 tekem. Tudi njegova predstava na prvi tekmi ni bila blesteča, saj je v 22 minutah dosegel prav tako dve točki, ob metu 1/9.