Miami z zmago iz zasneženega Milwaukeeja
Objavljeno Jan 18, 2018
Miami se je hitro pobral po porazu v Chicagu in že na gostovanju proti Milwaukeeju dosegel novo pomembno zmago, drugo nad to ekipo v štirih dneh. Predstavo sezone je prikazal Hassan Whiteside, dosegel je 27 točk in 13 skokov ter kar 6 blokad. Goran Dragić je ponovno pokazal odlično igro, dosegel je 15 točk, vključno z zelo pomembnima prostima metoma ob koncu tekme, ki sta tehtnico dokončno nagnila na stran Miamija. Miami je imel pobudo v prvi četrtini, ko je vodil že za 12, v nadaljevanju tekme pa je večinoma vodil Milwaukee. Proti koncu zadnje četrtine je Miami spet prešel v minimalno vodstvo, ki mu ga je usoelo zadržati do konca tekme. Pri domačih je Giannis dosegel 22 točk in 10 skokov. Miami v petek čaka gostovanje v Brooklynu. Kako dobro vzdušje vlada v ekipi Miamija priča tudi tale posnetke, kako je Gogi s kepo presenetil Richardsona:   Liga NBA, 17.1.2018 Washington – CHARLOTTE 109:133 New Orleans – ATLANTA 93:94 SAN ANTONIO – Brooklyn 100:95 Detroit – TORONTO 91:96 GOLDEN STATE – Chicago 119:112 New York – MEMPHIS 99:105 MIAMI – Milwaukee 106:101 LA Lakers – OKLAHOMA 90:114 UTAH – Sacramento 120:105 Denver – LA CLIPPERS 104:109