San Antonio čez Cleveland, Houston nadaljuje niz zmag
Objavljeno Feb 26, 2018
San Antonio je v gosteh premagal prenovljeni Cleveland, ki po menjavi očitno vednarle (še) ni prišel do čudežne preobrazbe moštva. San Antonio je dobil drugi polčas za 19 točk potem ko je Cleveland pred koncem prvega polčasa vodil za 9. LeBron James je bil tradicionalno najboljši pri domači ekipi, dosegel je 33 točk in 13 skokov, ena asistenca pa mu je manjkala do trojnega dvojčka. Jordan Clarkson je dal 17 točk. Za zmagovalce je LaMarcus Aldridge dosegel 27 točk, 'Ljubljančan' Danny Green pa 22 (5 trojk).   New Orleans je v Miwaukeeju po podaljšku prišel do pete zaporedne zmage. Jrue Holiday je dosegel 36 točk. Washington še naprej odlično igra brez Johna Walla. Doma so Wizards z odlično obrambo premagali Philadelphio, Bradley Beal je dosegel 24 točk, Otto Porter Jr. pa 23. Najbolj vroča ekipa lige ostajajo Rakete iz Houstna - v Dneverju so dosegle še 12. zaporedno zmago, Denver pa ni vodil niti enkrat. James Harden je dosegel 41 točk. Liga NBA, 25.2.2018 Detroit - CHARLOTTE 98:114 NEW ORLEANS - Milwaukee 123:121* SAN ANTONIO - Cleveland 110:94 Philadelphia - WASHINGTON 94:109 HOUSTON - Denver 119:114