Objavljeno Oct 19, 2018
Legendarna dvorana Morača je v četrtek gostila evroligaški obračun med domačo Budućnostjo in Maccabijem iz Tel-Aviva. Gledalci so bili prikrajšani za zmago domačega moštva, so pa lahko spremljali izjemno atraktivno predstavo obeh moštev. Skoraj 5 tisoč glavo množico je na noge z zabijanjem spravil tudi Alen Omić. https://www.dailymotion.com/video/x6vpgbm#tab_embed Budućnost je večji del tekme bila v prednosti, v zadnji četrtini pa nikakor ni našla načina, kako žogo spraviti skozi obroč nasprotne ekipe. Edini koš v prvih 9 minutah zadnje četrtine je za Budućnost dosegel Alen Omić, ki je izkoristil lepo podajo Nemanje Gordića in 4 minute pred koncem z zabijanjem znižal zaostanek na 64:70. Alley-oop v izvedbi Gordić-Omić na posnetku najdete pri 1:47. "Iz igre v igro igramo bolje, a mentalno je težko. Ljudje prihajajo v dvorano, navijajo, pojejo, ti pa izgubljaš. Kapo dol navijačem," je po obračunu dejal Aleksander Džikić, ki opozarja tudi na to, da so bili prav na vseh treh dosedanjih obračunih blizu zmagi. Za najlepšo akcijo na tekmi je sicer poskrbel Maccabijev Earl Clark (1:23).