„Nekateri naši igralci so tako sebični!“
Objavljeno Oct 29, 2018
Cedevitina šok terapija je delovala! Zagrebčani so končno dobili resno tekmo v letošnji Ligi ABA, k oso doma s 63:58 porazili Budućnost, ki je zapravila 14 točk prednosti in dokazala, da preprosto ni zadela s selekcijo igralcev in da ji je igranje Evrolige prej breme kot pa trenutna korist. Liga ABA, 5. krog, 28.10. CEDEVITA – Budućnost 63:58 (Cobbs 23, Katić in Bell po 8; Clark 17) Verjetno ključna trojka na tekmi! „Odigrali smo dva različna polčasa. Čestitke Cedeviti. Mi smo imeli kar 18 izgubljenih žog, Cedevita je iz tega dosegla 22 točk. Morda še več. Nekateri igralci v naši ekipi so tako sebični, da je to frapantno,“ je dejal po tekmi trener Budućnosti Aleksandar Džikić. Cedevita je v minulem tednu „počistila“ trenerja, športnega direktorja in predsednika kluba, in tako označila krivce za slab uvod v sezono. Trener Slaven Rimac se je hrabro lotil dela in ekipo popeljal do sploh 2. zmage v Ligi ABA. Nesojeni slovenski reprezentant Alen Omić je v 23 minutah trem točkam dodal štiri skoke in podajo.