Jaka Klobučar že navdušuje v Nemčiji
Objavljeno Oct 06, 2014
V Nemčiji si krogi vrstijo kot po tekočem traku. Jaka Klobučar je v petek odigral prvo uradno tekmo v dresu Ulma, včeraj drugo, v sredo ga čaka tretji krog. Po dveh krogih se lahko pohvali z zmago in porazom (na tej tekmi je porabil 14 žog pri metu iz igre, toliko tudi njegov soigralec Clyburn). [caption id="attachment_1171" align="aligncenter" width="259"]0109_klobucar_00 Jaka Klobučar je pred odhodom v Nemčijo nosil tudi dres Krke in Uniona Olimpije (foto: Drago Perko/kosarka.si)[/caption]   DP Nemčije, 1. krog, 3.10. Ulm – EWE BASKETS 76:83 5.10. Fraport – ULM 70:77 Slovenec v DP Nemčije: Jaka Klobučar (Ulm) - - 26 minut, 17 točk, 2 skoka, 1 podaja (3.10.) - 22 minut, 8 točk, 6 skokov, 5 podaj, 1 ukradena žoga (5.10.)