Objavljeno Dec 03, 2015
Večer v Ligi NBA je vnovič obeležil Stephen Curry, ki je ob zmagi Golden Stata dosegel 40 točk, za to pa je porabil le tri četrtine. V zadnji sploh ni stopil na parket. Za nameček je bilo vse skupaj dovolj za nov rekord – Golden State je dosegel že 20. zmago, poraza v novi sezoni pa sploh ne poznajo. Do zmage je prišel tudi New York Saše Vujačića (igral je šest minut, med strelce se ni vpisal). Mojster Stephen Curry (14 točk v dveh minutah): Liga NBA, tekme 2.12. NEW YORK – Philadelphia 99:87 Charlotte – GOLDEN STATE 99:116  Washington – LA LAKERS 104:108  DETROIT – Phoenix 127:122* Atlanta – TORONTO 86:96  CHICAGO – Denver 99:90  HOUSTON – New Orleans 108:101 SAN ANTONIO – Milwaukee 95:70  LA Clippers – INDIANA 91:103 * - po podaljšku Slovenci v Ligi NBA: Saša Vujačić (NY) - 6 minut, 2 skoka, 1 podaja.