Berić na glavi imel LP
Objavljeno Aug 26, 2015

V zadnjem predkolu kvalifikacij za Ligo prvakov je tudi z nekaj smole izpadel dunajski Rapid Roberta Berića.

Tekma v Lvivu, kjer zaradi nestabilnih razmer v Donjecku igra Šahtar, se je začela z nogometnim ognjemetom. Gostitelji so pritisnili od prve minute, že v 10. minuti pa so Ukrajinci povedli po izjemnem streluMarlosa. Eden izmed štirih Brazilcev v prvi postavi domačih je prišel do žoge na desni strani kazenskega prostora gostov, potegnil proti sredini in s kakšnih 18 metrov sprožil v zgornji desni kot vratarja Jána Novote, ki se je okroglega usnja uspel dotakniti, vendar zadetka ni uspel preprečiti. Šahtar je sicer slavil že na prvem dvoboju z 1:0.

Le tri minute kasneje pa so v polno zadeli tudi gostje. Louis Schaubje z leve strani prejel podajo v peterec, njegov strel je uspel blokiratiJaroslav Rakitskij, a se je žoga odbila v zrak, Schaub pa jo je potisnil v mrežo. Šahtar je nato zapretil v hitrih protinapadih, blizu novega gola pa je bil znova Matos, a je za nekoliko zgrešil cilj.