Sarajevo slavilo u Širokom Brijegu, duel obilježio eurogol Čatakovića

Tim s Koševa na Pecari je poveo već u petoj minuti fantastičnim golom Hamze Čatakovića.

SARAJEVO, (Patria) - Fudbalski klub Sarajevo savladao je danas na gostovanju Široki Brijeg rezultatom 3:1, u okviru 21. kola m:tel Premijer lige BiH.

Na 2:0 Sarajevo je povisilo u sudijskom vremenu prvog dijela sa bijele tačke. Siguran izvođač najstrožijeg udarca za svoj prvijenac u bordo dresu bio je Almedin Ziljkić.

Sarajevo je sve dileme oko pitanja pobjednika riješilo deset minuta prije kraja susreta, a strijelac je bio Brazilac Renan Oliveira.

Počasni pogodak Široki Brijeg postigao je u sudijskoj nadoknadi vremena, kada je jedanaesterac sigurno realizovao Vukoja.