Sarajevo slavilo u Tuzli, Musemić na gol stavio Kovačevića

Husref Musemić je izveo skoro identičan sastav kao na utakmici protiv Atalante sa izuzetkom jedne izmjene, umjesto Pavlovića na golu je stajao Vladan Kovačević koji je na taj način upisao prvi zvaničn

TUZLA, (Patria) - U okviru 3. kola nove sezone BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine, fudbaleri FK Sarajevo gostovali su u Tuzli ekipi Slobode, a utakmica je na kraju završena rezultatom 1:0 za Sarajevo. Jedini pogodak na utakmici postigao je Krste Velkoski u posljednjim sekundama prvog poluvremena nakon što se odlično snašao u kaznenom prostoru Slobode i poslao loptu uz samu stativu golmana Vukliša.

Husref Musemić je izveo skoro identičan sastav kao na utakmici protiv Atalante (izgubili 0:8)  sa izuzetkom jedne izmjene, umjesto Pavlovića na golu je stajao Vladan Kovačević koji je na taj način upisao prvi zvanični nastup u dresu FK Sarajevo.

Utakmicu su počeli: Kovačević, Hebibović, Dupovac, Mujakić, Pidro, Adukor, Rahmanović, Šišić, Velkoski, Halilović i Ahmetović. U nastavku utakmice priliku su dobili Bekić, Crepulja i Handžić.

Fudbalere FK Sarajevo narednog vikenda očekuje druga domaća utakmica u ovoj sezoni BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine. U okviru 4. Kola na stadionu Asim Ferhatović Hase gostovat će ekipa GOŠK-a.