GOŠK slavio na Koševu, navijači zviždali igračima

Gosti su u 71. minuti izveli kontru iz udžbenika, Ramić je izašao sam pred Pavlovića i majstorski ga lobovao za šokantno vodstvo gostiju.

U trećem kolu Premijer lige BiH gosti iz Gabele su na stadionu Asim Ferhatović Hase slavili sa 0:1. GOŠK je zaledio stadion Asim Ferhatović Hase, a publika je zvižducima ispratila igrače, a Upravi skandirala: Uprava napolje!

Teško je reći da je pobjeda gostiju zaslužena obzirom na veliki broj promašenih prilika domaćih fudbalera. Trener Bordo tima Senad Repuh se odlučio za očekivanu postavku, dok je Musa sa postavkom 3-5-1-1 dobio i više nego što je očekivao: tri boda.

Repuh je promijenio komplet desnu stranu, ušli su Hodžić i Kuzmanović, međutim domaći su protiv dobro organizovane gostujuće ekipe mnogo teže stvarali prilike nego u prvom dijelu.