Članek
Po debaklu s hantavirusom finančno prizadeta SZO zdaj podžiga novo paniko zaradi ebole
Objavljeno pred 3 dnevi

Po neuspešni naraciji o hantavirusu Svetovna zdravstvena organizacija (WHO) obupano poskuša ustvariti novo paniko z domnevno grožnjo ebole v Kongu. To je posledica resnih finančnih težav organizacije, potem ko je Trumpova administracija umaknila ZDA in za seboj pustila ogromne proračunske primanjkljaje.

Ena največjih napak, ki jih je elitna kasta storila v svojem prizadevanju za trajno medicinsko diktaturo med krizo covida, je bila njihova brezmejna aroganca. Visoki uradniki WEF, WHO, Imperial College London in cela vrsta krotkih politikov so komajda zadrži svoje navdušenje. Javno so se hvalili z močjo, ki so jo nameravali prevzeti, medtem ko so se množice tresle zaradi virusa s povprečno stopnjo preživetja 99,8 odstotka.

članek z virom + video

#Pandemija #WHO #ZDA #Trump #ZdravstvenaOrganizacija #Kongo #SvetovnaZdravstvena #Hantavirus #Ebola #AdministracijaTrump