Članek
Objavljeno Jul 17, 2016
Kako vas ni sram? Ali ne čutite najmanjšega usmiljenja do žrtev in njihovih svojcev?
Prilagam nekaj posnetkov neposredno po napadu. Dovolj trupel? Dovolj krvi? Dovolj trpljenja? Dovolj bolečine? Dovolj solza?
http://www.publishwall.si/bozan.zabjek/post/216548/nica-najbolj-gnusna-prevara
Jul 17, 2016