Članek
Zapis Bozana Zabjeka - najbolj gnusna prevara
Objavljeno Jul 17, 2016

Kako vas ni sram? Ali ne čutite najmanjšega usmiljenja do žrtev in njihovih svojcev?

Prilagam nekaj posnetkov neposredno po napadu. Dovolj trupel? Dovolj krvi? Dovolj trpljenja? Dovolj bolečine? Dovolj solza?

http://www.publishwall.si/bozan.zabjek/post/216548/nica-najbolj-gnusna-prevara

http://m.liveleak.com/view?i=b81_1468627473