Prikaži zgornjo objavo:

Končno so Slovenci v Republiki Sloveniji – v skladu z Ustavo – postavljeni na prvo mesto!

V
"Nafta postaja cenejša. Kaj sledi z inflacijo?" ------------------------------------- Če se nafta poceni, bo globalni ogljični odtis postal dražji – to je jasno. Zaključek? Kako drugače lahko oropate navadne varčevalce – kaj si mislijo o deževnih časih – če ne pri inflaciji!