Petminutni mrk pokopal Krko
Objavljeno Feb 22, 2017
Košarkarji Krke so v 23. krogu Lige ABA doživeli 16. poraz v letošnji izvedbi Lige ABA. S 85:72 jih je premagala Igokea, za katero je Vuk Radivojević dosegel 17 točk. V dresu Krke jih je prav toliko zbral Marko Luković. Dolenjci bodo tekmo sezone očitno igrali v soboto, ko v Novem mestu gostuje Mornar iz Bara. Liga ABA, 23. krog, 22.2. IGOKEA – Krka 85:72 (25:18, 13:20, 27:10, 20:24) Krka: Rebec 14, Curry 13, Kastrati 8, Rojc 4, Dimec 6, Čebular 5, Ritlop 1, Bunić 4, Luković 17. Dolenjci so izgubili po že videnem scenariju. Slab zaključek 1. četrtine, temu pa je sledila dobra druga četrtina, ki jo je s trojko ob zvoku sirene sklenil Marko Luković za 38:38. Ko smo menili, da bodo Dolenjci dobili krila, so jih domačini pristrigli. S serijo 20:0 (!) so ušli na 58:38. Vprašanje zmagovalca pa je bilo rešeno. Krkaši so si v zadnjih treh minutah tekme popravili lastno statistiko, za preobrat pa je zmanjkalo časa.