Objavljeno Nov 23, 2017
Deveti krog Evrolige je prinesel vrnitev Zorana Dragića, ki ga je poškodba kolena prikrajšala za devet mesecev igranja. Za nameček je pred menjal sredino, iz Milana se je preselil v Istanbul. V dresu Anadolu Efesa je v svoji 92. evroligaški tekmi zbral 16 minut, temu je dodal štiri točke in dve podaji. V igro je vstopil v 7. minuti pri rezultatu 15:16. V prvem napadu se je izkazal s podajo, v nadaljevanju pa je bilo očitno, da lep čas ni igral. Je pa vnovič s svojo energijo prisilil Velimirja Perasovića, da mu nameni več kot četrt ure. To ni bilo dovolj, da bi Turki slavili. Čeprav so prišli na 1:41 do konca na 86:83. Deset sekund za tem je nesojeni slovenski reprezentant Kanadčan Kevin Pangos zadel za 88:83. Na drugi strani je Brock Motum zgrešil met za tri, milo za zgrešeno mu je s trojko za 91:83 vrnil Pangos. Evroliga, 9. krog, 23.11. ŽALGIRIS – Anadolu Efes 91:83 Bamberg – Valencia Olimpija Milano – Olympiakos Crvena zvezda – Baskonia Barcelona – Maccabi Slovenci v Evroligi: Edo Murić (Anadolu Efes) – 5 minut Zoran Dragić (Anadolu Efes) – 16 minut, 4 točke (2/4 za 1), 2 podaji