Memphis brez težav preskočil New York (VIDEO)
Objavljeno Jan 06, 2015
Memphis Grizzlies so s 7 točkami Bena Udriha visoko s 105:83 premagali letos katastrofalne košarkarje New Yorka.
Do ključne prednosti je Memphis prišel v tretji četrtini, ko je zalogo 13 točk s prvega polčasa povečal na 22. V tem delu igre je tokratni prvi strelec Mike Conley zabeležil kar 14 izmed svojih 22 točk. New York, za njim je s 5 zmagami in 32 porazi eden najslabih začetkov v zgodovini franšize,  je sicer igral brez prvega zvezdnika Carmela Anthonyja, pogrešali pa so še Amareja Stoudemireja. Memphis je z zmago prehitel Dallas in z razmerjem 25/9 zaseda visoko tretje mesto zahoda. NBA, 6. januar MEMPHIS GRIZZLIES - New York Knicks 105:83 (Conley 22, Allen 14, ... Udrih 7, skok in 3 podaje v 15 minutah; Acy 19 in 14 skokov, Calderon 13) PHILADELPHIA 76ERS - Cleveland Cavaliers 95:92 Boston Celtics - CHARLOTTE HORNETS 95:104 Brooklyn Nets - DALLAS MAVERICKS 88:96 - po podaljšku CHICAGO BULLS - Houston Rockets 114:105 Minnesota Timberwolves - DENVER NUGGETS 101:110 New Orleans Pelicans - WASHINGTON WIZARDS 85:92 Utah Jazz - INDIANA PACERS 101:105 PORTLAND TRAIL BLAZERS - La Lakers 98:94 GOLDEN STATE WARRIORS - Oklahoma City Thunder 117:91