Celotni članek je na voljo le naročnikom.
BERITE POŽAREPORT ŽE OD
Sorodne vsebine
ZADNJE OBJAVE
NAJBOLJ OBISKANO
Komentarji (22)
pred 6 dnevi
3
https://www.voterig.com/musk802.jpg
pred 6 dnevi
3
Dej še enga. https://www.youtube.com/watch?v=y1bficWrjgc
Jan 06, 2025
0
Jezik, ki se uporablja na teh straneh, bi bolj sodil za nek gostilniski Stammtisch. Zlasti s strani Pozarjevih zapisov, tak stil pisanja vsebini, naj bi bila se tako aktualna in resnicna, jemlje dobrsnji del avtentcnosti. Preproscina, ki ne sodi v resni medij!
Jan 06, 2025
8
Mater, smo ga najebali,če postane Golob maršal, Gabrova pa Jovanka.
Jan 05, 2025
3
Andrei H., hvala, nas je več...?
Jan 05, 2025
3
Viktor enako sem razmišljal Tamara ali Lena ...
Jan 05, 2025
1
Našel še eno osebo z priimkom Omerza iz seznama 3. brigade KNOJA. Še brskam. Vrečko lohk nastav tudi kakšnega soseda tam kjer stanuje.
Jan 05, 2025
15
Milena Kukovič....kako lahko to dopuščamo? Tudi jaz ne razumem. Če berem Ustavo: 1.člen: Slovenija je demokratična država Torej ne moremo nič, saj smo demokratična država, kar smo želeli. 3.člen, drugi odstavek: V Sloveniji ima oblast ljudstvo. Državljanke in državljani jo izvršujejo neposredno in z volitvami, po načelu delitve oblasti na zakonodajno, izvršilno in sodno. Saj imamo oblast po Ustavi. Torej? Kje je ta oblast skrita? Nikogar ne moreš odstraniti po volitvah. Nič ne moreš po volitvah. Ljudstvo je predalo oblast kliki in konec je njegove oblasti. In npr. Vrečko lahko nastavlja svoje znance in sorodnike na državne finance, itd.
Jan 05, 2025
2
Iz arhivov slovenske politične policije sem našel dve osebi z Priimkom Omerza? Dobr bom še brskal.
Jan 05, 2025
11
Bila sta si podobna brez kompromisna pokvarjenca brez meja. Na tem dogajanju so se urili današnji oblastniki. Zato je danes tako, prikrivanje dejanskega stanja, potvarjanje itd..
Jan 05, 2025
13
Ker so zgoraj omenjene pomenljive podobnosti med spektakularnimi "igrami brez meja" za oblast na dvorih in dvorcih pokojnega jugoslovanskega samodržca, maršala in dosmrtnega predsednika SFRJ Josipa Broza Tita, in po zgodovinskem prevratu umorjenega romunskega tirana Causescuja, priporočam v branje izvrstno knjigo vodilnega romunskega obveščevalca Iona Mihaija Pacepa: Rdeči horizont, CZ, LJ. 1990. Oba lokalna diktatorja z Balkana sta kar tekmovala med seboj v nepredstavljivi narcisoidni "hohšaplariji", ki sta si jo privoščila na račun in v imenu "delavskega razreda", a tudi po brezsrčnem tiranskem terorju vse-navziče in množične ter vladajoči Partiji absolutno podrejene politične policije nad množicami in še posebej nad vsemi potencialnimi političnimi "tekmeci", proti katerim sta nedotakljiva despota vselej izkoristila nenapisano pravico do preventivnega prvega in običajno odločilnega/usodnega udarca. Srhljive so podobnosti med brezpravnima in ne-demokratičnima diktaturama obeh samodržcev in obeh njunih neukročeno polaščevalskih "boljših polovic", srhljive so metode brezpravnega političnega kriminala in terorizma vladajočih aparatčikov, presenetljiva pa je tudi podobnost v vztrajnem lažnem demonstriranju distance in celo domnevne ne-odvisnosti od centralistične komunistične Kominterne, od vodilne KP SZ in njej podrejenega celotnega Varšavskega pakta ter o kot da neodvisnem organiziranju in podpiranju "tretjega sveta" in terorizma "osvobodilnih gibanj" na Bližnjem vzhodu in širše po "tretjem" svetu.
Jan 05, 2025
17
vapanaki vapanaki - "Kdo bi igral lik Tita? Kdo lik Jovanke?" Z lahkoto jih izberemo iz poslanska skupine Svoboda. Broza bi lahko igral Marti Premk, Jovanko pa sta dve odlični kandidatki Tamara Vonta ali pa Lena Grgurevič. Rankovića bi igral Miroslav Gregorič, Kardelja pa Borut Sajovic...
Jan 05, 2025
13
Hvala g. Omerza. Vaše knjige v obvezno branje OŠ. HVALA in poklon za vaše odkrivanje teh lažnivih in hudobnih komunistov in zločinca Tita.
Jan 05, 2025
14
....Mislim, da tovarišice soproge monarha ni dosegla niti Imelda Marcos na daljnjih Filipinih, celo po številu čevljev ne....."Idejo" za "neuvrščene" je leta 1956 dal Brozu sam Hruščov, vedel je za njegove neuresničene ambicije, biti prvi, biti največji ne samo v Jugoslaviji temveč na svetu in "okolici".....No zaradi tega (Balkanska Federacija....) ga je Stalin tudi "nagnal" iz "socialističnega raja". Četudi ga je po zgodovinskih virih celo videl kot svojega naslednika...Vendar je Broz bil preveč neučakan...Itaq Sicer pa pohvala g. Omerzi za vse napisano.
Jan 05, 2025
5
Sacha Baron Cohen bi lahko bil režiser. Kdo bi igral lik Tita? Kdo lik Jovanke? Richard Burton je mrtev, prav tako Elizabeth Taylor. Trenutno pa ni niti ene države, da ni zadolžena vrh glave. Ves planet je suženj bankirjev. Evo čaka nas vrli novi svet.