Beno in grizliji vse bližje četrtfinalu, San Antonio izenačil

Memphis Grizlies našega Bena Udriha so na domačem parketu brez večjih težav premagali ekipo Portland Trail Blazers in tako do uvrstitve v četrtfinale loči le še zmaga. Tudi prvo moštvo rednega dela, Atlatna Hawks, je pred domačimi navijači potrdilo vlogo favorita in slavilo s 96:91. So pa gostje presenetili v Los Angelesu, kjer so Spursi na krilih Tima Duncana slavili s 105:101 in tako izid v zmagah izenačili na 1:1.

Objavljeno Apr 23, 2015
Memphis Grizlies našega Bena Udriha, so na domačem parketu brez večjih težav premagali ekipo Portland Trail Blazers in so tako na pol poti do uvrstitve v četrtfinale. Tudi prvo moštvo rednega dela, Atlatna Hawks, je pred domačimi navijači potrdilo vlogo favorita in slavilo s 96:91. So pa gostje presenetili v Los Angelesu, kjer so Spursi na krilih Tima Duncana slavili s 105:101 in tako izid v zmagah izenačili na 1:1. Beno Beno Udrih in Damian Lillard (foto: www.al.com) Grizliji so prvo četrtino obračuna sicer izgubili za dve točki, a so že v naslednji stvari postavili na svoje mesto in na odmor odšli z 11 točkami prednosti. V drugem delu so tekmo rutinirano pripeljali do konca, Udrih pa je v 18:44 minutah, ob metu 4/10 in obeh zadetih prostih metih, k zmagi prispeval 10 točk ter po 1 asistenco in 1 skok. Memphish je s to zmago povedel na 2:0 in je tako na dobri poti, da se uvrsti v četrtfinale končnice. ATLANTA HAWKS - Brooklyn Nets 96:91 /3:0/ (Millsap 19, Korver 17, Teague ; Jack 23, Lopez 20, Johnson 19) MEMPHIS GRIZZLIES - Portland Trail Blazers 97:82 /3:0/ (Conley 18, Lee 18, Gasol 15, Udrih 10t točk, 1 asistenca in 1 skok ; Aldridge 24, Lillard 18, Batum 11) Los Angeles Clippers - SAN ANTONIO SPURS 101:105 /1:1/ (Griffin 29, Paul 21, Jordan 20 ; Duncan 28, Leonard 23, Mills 18) // – izid v zmagah, igrajo na 4 dobljene tekme po sistemzu 2-2-1-1-1